Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak ma wyglądać nowy dworzec autobusowy w Lublinie [wizualizacje]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 kwietnia 2018 r. o 11:31 Powrót do artykułu
undefined napisał:
POżyjemy - zobaczymy . Już POkazywali wizualizację targu - warzywniaka przy ul. Ruskiej . I co ? POstawili apartamentowiec , a kupcy jak stali POd chmurką , tak stoją .
No Pisowskie szkodniki za to przedstawiają projekty kolejnych pomników, to tyle jeśli chodzi o ich wkład w inwestycje w miescie a ty miałes leżeć na oddziale z resztą pacjentów z abramowickiej a nie pisać z dyżurki jak jest obchód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a 1 go Maja niech umiera, bez dojazdu kto będzie tam funkcjonował, proszę popatrzeć na punkt kultury, przy Pl Bychawskim, jaki piękny element kultury w naszym mieście promuje? A może niech sie szanowny Prezydent przespaceruje 1-go Maja od Pl Bychawskiego do skrzyżowania na klinie, więcej niż połowa lokali wolna, czy takie ma być rozwiązanie dla pozostałej części? No i ciekawe jak te autobusy będa sie przeciskały przez Pl Bychawski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA BYĆ IDIOTĄ BY ZLIKWIDOWAĆ KILKASET MIEJSC PARKINGOWYCH NA 1 MAJA. TARG NA POCZTOWEJ PRZESTANIE ISTNIEĆ, WSZYSTKIE SKLEPY ZBANKRUTUJĄ, BO KLIENCI NIE BĘDĄ MOGLI DO NICH DOJECHAĆ. DEBILE Z RATUSZA POD WODZĄ ŻUKA PARĘ TYSIĘCY OSÓB WYŚLĄ NA ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH. TO TYCH ŻUKOWSKICH DEBIKNYCH URZĘDNIKÓW TRZEBA W WYBORACH WYSŁAĆ NA BEZROBOCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się, że znowu to będzie wielka kamienna płyta, tak jak jest na placu Lecha Kaczyńskiego, placu Litewskim czy Centrum Spotkania Kultur. Zero jakiejkolwiek roślinności, jakiś krzewów, kwiatków. To wszystko sprawia wrażenie jakby było smutne. Dlaczego wzorujemy się na architekturze niemieckiej? Wszystko wygładzone i zabetonowane - no tak być nie może. Jakby chodziło się po jakichś cmentarzach, płytach grobowych. Jeśli mam być szczery - wolałem w miejsce pl. Lecha Kaczyńskiego tamtą pętlę autobusową i nieopodal niej dwa duże drzewa, bo czułem tą roślinność, obecnie widzę ten skatepark, ten beton i odechciewa mi się tam przebywać. Idąc wzdłuż Centrum Spotkania Kultur mam ten sam odruch wymiotny, widzę betonową pustynię, gdzie kilkanaście lat temu było tu mnóstwo zieleni. A zrobienie deptaka z części ulicy Krakowski Przedmieście tylko dlatego, żeby był majestatyczny plac Litewski uważam za totalne marnotrawstwo, nie ma jak zaparkować w okolicach poczty, komunikacja miejska jest zmuszona jeździć przez wąskie ulice Kołłątaja i Hempla, a wracając stoi w korku na Okopowej, którego kilka lat temu nie było. Czemu ma służyć takie uszczęśliwianie ludzi na siłę kosztem przestrzeni publicznej, funkcjonalności, estetyki? Nie mam pojęcia, ale chyba niczemu dobremu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale gdzie wy tu widzicie dworzec? Toż to kolejna galeria handlowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do centrum każdy sobie dojedzie i mpk więcej zarobi i miasto zyska na biletach. Będzie super chyba że władza się zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie narzekam,ale skomentuję. Dzięki Ci Panie że po tylu latach ktoś skumał że to jak jest obecnie to chore i trzeba w jedynym miejscu stworzyć strefę przesiadkową budując dworzec PKS przy PKP. Hurra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega/koleżanka z postu niżej chyba przespał/a ostatnie kilka ładbych lat - obecne dworce łaczą funkcje handlowa i transportowa, to nie prl. Żuk w końcu bierze się za infrastrukture, które inne miasta mają już od dawna a my to przespaliśmy bo było wsamraśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście chodziło mi o wpis z 23 28.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dworzec z BIAŁEGOSTOKU,ALE SIĘ ARCHITEKCI NAPRACOWALI {PLAGIAT}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać trochę dachu, zamienić płytki na kostkę i dodać pawilony i będzie to samo co stary xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach ruszyła armia narzekaczy, tu nie ma kwiatka, tu podobny do innego, tam za dużo sklepów a jak zrobią kibel to pewnie granit będzie za brzydki a pisuary za nisko albo za wysoko a papier szorstki. Co do ostatniego wpisu, wyburzmy biurowce i galerie, zamieńmy autobusy na ikarusy, wystawmy saturatory na ulice ( tu akurat jestem za) i bedziemy miec znowu prl w Polsce. Oj zapomniałem, że obecny rząd właśnie go wprowadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w budżecie zarezerwowaliście pieniądze na mycie tego cuda, czy tez zarośnie brudem szybciej niż obecny kurnik pekaesu ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
POżyjemy - zobaczymy . Już POkazywali wizualizację targu - warzywniaka przy ul. Ruskiej . I co ? POstawili apartamentowiec , a kupcy jak stali POd chmurką , tak stoją .
 O czym ty bredzisz jaki apartamentowiec, przebudowano tylko walący się budynek pzu a targ na ruskiej będzie przebudowany, niech cie twoja pisowska głowa o to nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś mały budynek tylko dach duży co za ...to projektował? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...